Czy chcesz mieć zabawną, niepowtarzalną i piękną lampę gatto, która ozdobi Twoje wnętrze? Simig oferuje lampy stołowej gatto. Nazwana na cześć włoskiego słowa „kot”, gatto Lamp jest jak leniwy kotek leżący na stole. Światło emitowane przez gatto jest ciepłe i wygodne. Gatto tischleuchte jest idealny do sypialni i salonu. Dodatkowo gatto lampada posiada dwa style w średnicach 21 cm x wys. 31 cm i 38,5 cm x wys. 58 cm. Teraz pozwólcie, że przedstawię wam tę uroczą lampy gatto.

 

1. Gatto Lamp — mała

Ten mały gatto jest wykonany głównie z kokonu i stali. Powierzchnia pokryta jest kokonem jako klosz, a lekko przezroczysty materiał filtruje źródło światła w miękki i gładki sposób. gatto Lamp jest głęboko kochana przez ludzi dzięki wyjątkowemu projektowi wyglądu. Jak widać na zdjęciu, lampa stołowa gatto piccolo to totalnie wygląda jak leniwy kotek leżący na biurku, który cieszy się słodką drzemką. Prosty design i skandynawski styl pokazują poczucie sztuki w całym domu. Jeśli położysz zieloną roślinę w pobliżu tej gatto Lamp, doda to żywej atmosfery.

Jego figlarny profil balonu na gorące powietrze i modernistyczny styl tworzą ciepłe i wygodne życie domowe. Jednocześnie gatto lampa może służyć jako artystyczna dekoracja, gdy nie świeci. Ta gatto Lamp ma rozmiar Dia 21 cm * H 31 cm, który należy do rozmiaru mini. Możesz łatwo wyczyścić lampę gatto i dopasować różne meble. światła Gatto Lamp to idealny wybór do salonu, sypialni, pokoju z książkami lub innych przestrzeni. Uwierz mi, to byłaby nowa wizja w twoich przestrzeniach, kiedy położysz tę lampy stołowej gatto .

Gdzie można kupić? Hej, pozwól mi polecić najlepszy sklep-Simig. Sprzedaje dużo wysokiej jakości i najlepszej ceny gatto lamp . Jeśli jesteś zainteresowany naszą lampą gatto, przyjdź do naszego sklepu internetowego, aby kupić i wybrać najlepszą ukochaną lampę.

 

2. Gatto Lamp — duża

Chcesz mieć romantyczną i prostą sypialnię? Dobra dekoracja może poprawić gust Twojej sypialni. Butelka kwiatka, akcesoria do aromaterapii, czy ciepła gatto Lamp piccolo przy łóżku. gatto Lamp piccolo ma wymiar w Dia 38,5 cm x H 58 cm, który jest oparty na rozmiarze mini, zwiększającym kształt. Gatto tischleuchte doskonale nadaje się do sypialni, księgarni, pokoju dziecięcego i salonu.

Jak widać na zdjęciu, lampy gatto emituje miękkie i ciepłe światło. Całkowity kształt wygląda jak postać z kreskówki SpongeBob Kanciastoporty-Squidward Tentacles. Prosty i hojny design oraz kolory są bardzo harmonijne, tworząc zmysł artystyczny. Oprócz, gatto Lamp posiada linkę do otwierania gniazda, którą można w razie potrzeby wydłużyć. Jego koncepcja projektowania odzwierciedla życzenia prostoty, natury, miłości i wolności. Kiedy czytasz bajkę z dziećmi, będziesz kąpać się w ciepłym i wygodnym blasku tej nowatorskiej lampy stołowej gatto .

Lampa gatto to także nowoczesna lampa, która charakteryzuje się prostotą i wyjątkowym designem. Sztuka pochodzi z miłości do życia. Ta gatto Lamp jest połączona z odważnymi eksperymentami i obróbką, które łączą się z modernistycznym stylem specjalnie do lat 60. XX wieku. gatto Lamp może obudzić dla Ciebie fantastyczny baśniowy świat. Pierwszym krokiem do kochania swojego życia jest posiadanie wyjątkowej i pięknej lampy gatto, która ozdobi Twoje wnętrze. Simig zapewnia tę dużą gatto Lamp , aby zaspokoić Twoje własne potrzeby.

 

Powyżej znajduje się wyświetlacz produktów oświetleniowych.