Wykwintna i piękna lampa w kształcie kuli może niechcący pokazać dobry artystyczny gust mistrza. Chcesz mieć romantyczne i proste przestrzenie publiczne. Dobra dekoracja lampy wiszącej w kształcie kuli może poprawić smak Twojej sypialni. Lampa wisząca Orb wykonana jest głównie z metalu i szkła. Kolory szkła to Opal, Clear, Smoke, Amber, Blue, a rozmiary to 4 głowice i 6 głowic. Dostępne w korpusie czarnym i mosiężnym, które można wybrać w różnych kolorach abażurów i rozmiarach. Maksymalna moc to 40 W. Przejdźmy teraz do obejrzenia pięknej lampy wiszącej kula.

Lampa sufitowa Orb 4 głowice

1. Wiszące bursztynowe szkło w kształcie kuli

Jeśli chcesz mieć wygodny dom, lampa sufitowa wisząca kula musi być dobrym wyborem. Lampa wisząca w kształcie kuli wygląda surowo, ale może stworzyć relaksującą i ciepłą atmosferę. Jeśli chcesz mieć wykwintny design, możesz wybrać Bursztyn.

2. Lampa wisząca w kształcie kuli z niebieskiego szkła

Piękny dom bez wykwintnej dekoracji, tak jak bez duszy. Wisząca lampa wisząca kula to dusza wystroju Twojego wnętrza. Projekty Orb Pendel pokazują miłość do prostoty. Jeśli chcesz, aby Twój dom był elegancki, może niebieski jest najlepszym wyborem.

3. Lampa wisząca w kształcie kuli z przezroczystego szkła

Jeśli masz w domu przezroczystą lampę wiszącą w kształcie kuli , gdy gość przyjdzie do Twojego domu, może powie: „Twoja ozdoba domu wygląda świetnie!”. Dobrym wyborem jest wybór lampy kopia kula wyeksponowana w jadalni i hol. Replika lampy kulowej tworzy ciepłą atmosferę, gdy siadasz z członkiem rodziny i nonszalancko czujesz się wyzwolony. ciepłe światło naświetla jedzenie, a także zwiększa apetyt.

4. kula szklana replika szkła mlecznego

Replika wisząca kula to klasyczne, symetryczne piękno, ze wspornikiem i szkłem. Projekt jest piękny, prosty i wykwintny. Jeśli chcesz, aby Twój dom miał szlachetną i uroczą atmosferę. Mamy kilka uroczych kulek, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby. Wybór szkła mlecznego w kształcie kuli może sprawić, że dekoracja Twojego domu będzie idealna.

5. Klosz lampy kulowej z dymnego szkła

Szklana kula połączona z artystycznym wspornikiem wygląda jak wychodzące elfy, mieniąca się i wyraźnie błyszcząca, delikatna, sprawiająca, że lubimy przebywać w miłym i wygodnym otoczeniu. Wybór naszych lamp wiszących może sprawić, że Twój dom będzie wyglądał w stylu celebrytów w Internecie. Możesz wyświetlić szklaną kulę oświetleniową w jadalni, przedpokoju, pokoju z książkami, salonie itp. Nowoczesna lampa wisząca w kształcie kuli to dobry wybór i do dekoracji wnętrz.

Lampa wisząca kula 6 głów

1. Szklana kula klosz z bursztynowego szkła

Modne, proste i eleganckie światło to dusza w domu. Każda wybrana przez Ciebie lampa w kształcie kuli może stworzyć wyjątkową atmosferę w Twojej domowej przestrzeni. Wybór repliki lampy wiszącej w kształcie kuli może sprawić, że dekoracja Twojego domu będzie wyglądać inaczej. A lampa wisząca kula jest bardzo popularna w nowoczesnym stylu. Lampa wisząca Orb może stworzyć lekki luksus, północnoeuropejski i modny styl.

2. Kula lampy niebieskie szkło

Chcesz mieć dekorację dobrej jakości i w dobrej cenie? Lampa Orb blue to stylowe i trwałe światło. Możesz wybrać swój ulubiony kolor niebieskiego szklanego klosza, aby pokazać swój domowy styl. Nasza replika lampy wiszącej w kształcie kuli jest modna, aby ulepszyć Twój dom, aby był wyjątkowy.

3. Okrągła kula pendelleuchte z przezroczystego szkła

Lampa Orb jest połączona ze stylem północnoeuropejskim i specjalnym wyglądem. Orb Hängelampe może sprawić, że Twój dom będzie bardziej wytworny. Jeśli wybierzesz klosz z przezroczystego szkła, sprawi to, że dekoracja Twojego domu będzie wyglądać prosto. Kiedy twój dom wyświetla przezroczystą lampę kulową, replika lampy kulowej może dodać trochę ważności i modnych funkcji w twoim domu i sprawić, że twoje życie domowe będzie wygodniejsze.

4. Replika szklana lampa kula mleczna

Ta nowoczesna lampa w kształcie kuli ma mleczny szklany klosz, który wygląda jak słodka kulka z mlecznej żarówki. Mleczny klosz pokazuje prosty i elegancki sens. Ten projekt łączy się z modą i kreatywnością, dzięki czemu światło ma lekki luksus i wyjątkowy styl. Lampa sufitowa w kształcie kuli ze szklanych abażurów ma bogatą kolorystykę, wisząca zawartość lampora w kształcie kuli z tajemniczym, ciepłym, wygodnym, eleganckim kolorem. Po włączeniu wiszącej szklanej kuli lampada wygląda mieniąc się i wyraźnie błyszcząc. Cały dom wygląda jak w naszyjniku.

5. Wiszące szkło dymne kuli

Chcesz mieć lekką dekorację, która wygląda bardziej klasycznie? Taki dymny kolor repliki lampy kulowej może pozostawić tajemnicze i zabytkowe uczucie, które zwiększy luksus w Twoim domu. Lampa wisząca люстра orb bolia ma poziomą ramę, która wygląda jak modne i urocze dzieło artystyczne. Lampa w kształcie kuli tak piękna i ekonomiczna, że nie masz powodu by jej nie kupować.

Powyżej znajduje się wyświetlacz produktów oświetleniowych.