Zasady wysyłki

W przypadku większości naszych produktów – oferujemy bezpłatną wysyłkę, jeśli wartość zamówienia przekracza 1500 USD lub jeśli adres dostawy znajduje się w dowolnym kraju UE z wyjątkiem Islandii.
Jeśli adres dostawy znajduje się na Islandii, musimy pobrać opłatę za wysyłkę w wysokości co najmniej 80 €.
Jeśli adres dostawy nie znajduje się w UE, może zostać naliczona opłata za wysyłkę.
Jeśli zależy Ci na szybkiej dostawie, oferujemy również międzynarodową ekspresową wysyłkę za dodatkową opłatą. Jeśli potrzebujesz, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]
Chociaż oferujemy bezpłatną wysyłkę większości produktów na naszej stronie internetowej, nasza oferta bezpłatnej wysyłki może nie dotyczyć ciężkich, ponadwymiarowych lub delikatnych produktów.
Niektórzy producenci wymagają również opłaty za wysyłkę, której nie można uchylić.
Przesyłka frachtowa jest często wymagana w przypadku niektórych przedmiotów, zwłaszcza ciężkich, dużych lub delikatnych, takich jak oprawy oświetleniowe i meble. Producent określi najlepszą metodę wysyłki, aby zapewnić, że Twój przedmiot zostanie wysłany tak bezpiecznie i wydajnie, jak to tylko możliwe.
Czas realizacji
Większość świateł zostanie dostarczona w ciągu 25 dni
Czasy realizacji są jedynie szacunkowe, a stany magazynowe są podawane na naszej stronie internetowej na podstawie stanów magazynowych, które otrzymujemy z magazynu własnego lub z magazynu producenta. Poziomy zapasów mogą się szybko zmieniać.
Mimo że zaznaczyliśmy W magazynie na naszej stronie , nie oznacza to, że produkt jest rzeczywiście dostępny w magazynie. Do czasu złożenia zamówienia przedmiot może zostać sprzedany.
Proszę nie planować elektryka na podstawie stanów magazynowych wskazanych na naszej stronie. Dopiero gdy przedmiot dotrze, elektryk powinien zostać zaplanowany.
Przetwarzanie zamówienia:
Czas realizacji zamówienia to 2-5 dni robocze, po dostawie wyślemy Ci szczegółowe informacje na temat wysyłki, w tym numer śledzenia i stronę internetową z zapytaniem
Sposób bezpłatnej wysyłki:
EMS
Wybierzemy dla Ciebie najszybszą dostawę ekspresową. Jeśli potrzebujesz konkretnej dostawy ekspresowej, skontaktuj się z nami: [email protected]
Darmowa wysyłka Czas transportu:
Czas dostawy do Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA: 7-20 dni (dni robocze)
Czas dostawy do Belgii i Holandii: 10-25 dni (dni robocze)
Czas dostawy do pozostałych krajów UE: 25-45 dni (dni robocze)
Proszę zauważyć i zrozumieć, że wprzypadku Covid-19 nastąpi opóźnienie w dostawie.
Odszkodowanie za zwłokę w dostawie:
Jeśli towar nie zostanie dostarczony na czas, bardzo nam przykro z powodu opóźnionego odbioru towaru i wypłacimy 10% ceny zamówienia za opóźnione odszkodowanie za towar. Dołożymy wszelkich starań, aby towar dotarł na czas.
Czas i sposób zwrotu pieniędzy
Jeśli wymagany jest zwrot pieniędzy, domyślnie zastosujemy pierwotną metodę płatności. Przetworzenie płatności kartą kredytową zajmuje 3-5 dni, paypal zajmuje 2-3 dni!
Gwarancja zwrotu
Darmowy zwrot jest możliwy w ciągu 30 dni od otrzymania towaru. Ale opłata za wysyłkę zwrotu jest ponoszona przez Ciebie (z wyjątkiem zwrotu uszkodzonych towarów). Więcej informacji na temat zwrotów znajdziesz na stronie Polityka zwrotów.
Taryfa:
Jesteśmy odpowiedzialni za 20% wszelkich taryf i opłat celnych. Jeśli nie jesteś tego pewien, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] .
Odrzucone przesyłki
Jeśli zamówienie zostało już wysłane i zostanie odrzucone przez klienta, klient ponosi koszty zwrotu produktu, ewentualne opłaty za uzupełnienie zapasów oraz koszty wysyłki wychodzącej.
Jeśli produkt nie może zostać odesłany do nadawcy (np. jeśli koszt przesyłki zwrotnej przekracza wartość towaru), w takim przypadku nie przysługuje zwrot pieniędzy.
Otrzymaj nieprawidłowy przedmiot
Wszystkie przesyłki z przedmiotami, które zostały odebrane nieprawidłowo lub omyłkowo, należy zgłosić nam w ciągu tygodnia od otrzymania przedmiotu. Musimy otrzymać powiadomienie e-mailem, jeśli przedmiot nie pasuje do Twojego zamówienia. Nie możemy przyjąć żadnych reklamacji po upływie tygodnia od otrzymania przedmiotu. W przypadku dostarczenia nieprawidłowego towaru, shop.simiglighting.com zastrzega sobie prawo do dostarczenia prawidłowego produktu w okresie do 8 tygodni od otrzymania wiadomości e-mail. Pokryjemy wszystkie koszty wysyłki za zwrot niewłaściwego produktu i dostarczenie prawidłowego produktu. Jeśli nie chcesz wymiany, zamówienie zostanie potraktowane jako zwrot, a opłaty za uzupełnienie zapasów zostaną naliczone do 35%.
Jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas procesu zakupów, nie inicjuj żadnego sporu w systemie PayPal i skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] Załatwimy dla Ciebie każdą sprawę dobrze.

Zaloguj się

Megamenu