Oto przewiewna i specjalna lampa wisząca. Sklep Simig oferuje eleganckie i popularne oświetlenie do zawieszania ekranu. Screen Cannage Pendant Light to jedna z pojawiających się w 2021 r. rattanowych lamp wiszących. Posiada 10 kawałków tkaniny rattanowej, co jest oczywistą cechą produktu rattanowego. Ten ekran oprawy wiszącej jest wykonany głównie z metalu i rattanu. Dostępny w trzech rozmiarach: średnica 60 cm x wys. 45 cm, średnica 80 cm x wys. 50 cm i średnica 100 cm x wys. 60 cm.

Lekki i przewiewny ekran podwieszany to prawdziwe dzieło technologii i doboru materiałów. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja lampy do salonu, księgarni, jadalni, sypialni lub innych pomieszczeń. Teraz chodźmy dowiedzieć się więcej o tej eleganckiej lampie promocyjnej z zawieszeniem.

1. Zawieszony ekran Cannane o średnicy 60 cm x wys. 45 cm

W tym miejscu przedstawiamy okazję do zawieszania ekranu o nowej i specjalnej konstrukcji. Cannage ekranu zawieszenia jest bardzo popularne dzięki specjalnemu projektowi wyglądu. Wykonany głównie z bambusa, drewna i metalu, ma 10 rattanowych zasłon, które są ozdobione tkaniną na brzegach.

Ich rozmieszczenie w różnych rozmiarach wydaje się nieco przypadkowe, ale stwarza ogromne poczucie przestrzeni. Największym punktem sprzedaży jest to, że ma lekki i przewiewny ekran zawieszenia diy . Dzięki wyjątkowemu rzemiosłu możesz cieszyć się innym doświadczeniem. Poza tym doskonale nadaje się do salonu, sypialni, jadalni czy na balkon. Światło przyniesie ci orzeźwiające uczucie. Możesz zdobyć tę zawieszoną lampę ekranową i osiągnąć styl retro. Na co teraz czekasz?

2. Konstrukcja zawieszana o średnicy 80 cm x wys. 50 cm

Chcesz gonić życie w wiejskiej scenerii? Proponujemy wiszącą lampę ekranową w stylu połączonym z nordyckim i retro. Jak widać, jego całkowity kształt wygląda jak wiele bambusów tańczących w twoim pokoju. Blansz podwieszanego ekranu również wygląda jak wiele kwitnących bambusów. Został wykonany z bambusa, drewna i metalu. Zanurz się w zielonej i zdrowej naturze.

Szukasz lampy w nowym stylu i pełnej artystycznego wyczucia? Shop Simig oferuje ci zawieszany ekran montażowy bhv . Zawieszony ekran Cannage jest bardzo popularny dzięki specjalnemu projektowi wyglądu. Dzięki specjalnej konstrukcji jego światło jest miękkie i nieoślepiające. Będziesz cieszyć się ciepłym i wygodnym życiem po powrocie do domu w nocy. Najpopularniejszym punktem sprzedaży jest to, że ekran jest wykonany ręcznie. Wykwintne rękodzieło w postaci zawieszonych jasnych płócien przyciąga wiele rodzin. Pierwszym krokiem do perfekcyjnego wykonania domu jest wybór lampy wiszącej do ekranu .

3. Ekran podwieszany xxl średnica 100 cm x wys. 60 cm

Oświetlenie ekranu zawieszenia jest trwałe i modne, co może poprawić Twój gust dekoracji domu. Materiał z rattanu wprowadzi Cię w wiejski klimat. Wygląda na to, że spacerujesz po wiosce, degustując scenę miasta-ogrodu. Uchylanie się od zawieszenia zapewnia proste, eleganckie i wygodne życie w dekoracji wnętrz. Specjalna lampa stworzy poczucie tajemnicy, nadając wizji ludzi nowe doświadczenie.

Kształt tego płatka zawieszenia jest rustykalny, ale nie prosty. Jeśli położysz go na balkonie, będziesz cieszyć się komfortową atmosferą, podziwiając scenerię miasta. Jeśli chcesz umieścić tę zawieszoną lampę ekranową w swoim salonie, stworzy ona wrażenie retro i prostego życia. Jeśli zechcesz położyć go w swojej sypialni, będziesz mieć zrelaksowany i dobry nastrój.

Dom wymaga ozdoby, aby oddać żywe otoczenie.

Jeśli interesuje Cię oświetlenie do projektowania zawieszek , zapraszamy do naszego sklepu internetowego, aby je przejrzeć.

Powyżej znajduje się wyświetlacz produktów oświetleniowych.