Szukasz kreatywnej lampy wiszącej? Sklep Simig oferuje wykwintną i szlachetną lampę crescent, która może spełnić Twoje potrzeby. To bogato zaprojektowane oświetlenie w kształcie crescent jest idealnym wyborem do sypialni, jadalni, kuchni i łazienek. Dostępny w czterech rozmiarach o średnicy 15 cm, średnicy 20 cm, średnicy 25 cm i średnicy 30 cm. To wykwintne
światło crescent doda zainteresowania twojemu zwykłemu życiu.

1. Mini crescent lampa wisząca o średnicy 15 cm

Crescent lampa wisząca to oświetlona opalowa kula przecięta na pół, aby ukazać kształt crescent. Ukazując delikatny smak w ciszy rozkwita ciepła atmosfera. Lampa wisząca replika crescent Dia 15 cm jest najmniejsza ze wszystkich rozmiarów we wszystkich rozmiarach, która nie zajmuje Twojej przestrzeni. Recenzja oświetlenia Crescent łączy lampę wiszącą ze sztuką, która jest poetycka. Może sprawić, że cała przestrzeń będzie delikatna i cicha. Ten unikalny projekt crescent lampy pokazuje wykwintny styl życia.

2. Lampa crescent średnica 20 cm

Flos crescent jest wykonany głównie z żelaza i akrylu. Całość wisiorka w kształcie crescent pozostawia pęknięcie, które jest złotem. I wygląda jak pękający księżyc. Zawieś tę crescent lampę led w jadalni, wzmacniając swój domowy gust. Światło świeci na jedzenie, co może również zwiększyć apetyt. Ta elegancka i szlachetna lampa w kształcie crescent może być zawieszona w kawiarniach, barach, hotelach, sypialniach, restauracjach i tak dalej. Klosz lampy Crescent jest idealny do każdego otoczenia.

3. Crescent lampa led o średnicy 25 cm

Lampa sufitowa Crescent jest połączona z oświetleniem, ukazując nowoczesną, prostą fabułę, osobowość i piękno. Hej, spójrz na jego ogólny kształt, który wygląda jak słodka kremowa czekoladowa kulka. Wisząc tę mini crescent lampę wiszącą w swoim domu, możesz mieć słodkie i szczęśliwe życie. Ta przepiękna mała i urocza kula nie tylko wnosi światło, ale służy również jako rodzaj grafiki do dekoracji Twojego domu.

4. Replika światła crescent Dia 30 cm

Sklep Simig sprzedaje replikę lampy wiszącej w kształcie crescent, która może zaoszczędzić dużo pieniędzy na zakup innych rzeczy. To minimalistyczny design z nutką mody i nowoczesności. Pozwól mieć stylową i wykwintną dekorację domu. Crescent duży wisiorek w nowoczesnym prostym stylu to najlepszy wybór do dekoracji Twojego domu. I możesz dopasować różne meble. Czeka na Ciebie doskonała i trwała, modna lampa w kształcie crescent.

Jeśli interesuje Cię nasza replika lampy wiszącej w kształcie crescent, odwiedź nasz sklep internetowy, aby ją przejrzeć.

Powyżej znajduje się wyświetlacz produktów oświetleniowych.