Większość ludzi chciałaby wybrać szklaną kulę z bańki do dekoracji swojej jadalni. Sklep Simig oferuje wykwintną i tanią mega zawieszkę z żarówką, która zależy od Ciebie. Jeśli nie masz pojęcia, jak wybrać odpowiednią szklaną lampę wiszącą z mega żarówką do aranżacji swojego wnętrza, lampa wisząca z mega żarówką &tradition może być dla Ciebie najlepszym wyborem.

Lampa wisząca Mega żarówka ma dwa rozmiary o śred. 11 cm x wys. 16,5 cm i śr. 18 cm x wys. 23 cm oraz trzy kolory w kolorach bursztynowym, przezroczystym i szarym dymnym, które możesz wybrać według własnych upodobań. Teraz przejdźmy do przeglądania tych wykwintnych i tanich lamp wiszących z mega żarówką w następujący sposób:

 

Mega żarówka pendel śr. 11 cm* wys. 16,5 cm

1. Mega żarówka hanglamp bursztynowa

Mega lampa wisząca została zaprojektowana przez Sofie Refer, która jest klasycznym dziełem szklanych lamp wiszących. Możesz go udekorować w salonie, restauracji, barze czy kawiarni. Dzięki prostemu wzornictwu Twoje wnętrze może być wykwintne. Kolor bursztynu pokazuje lekki luksus i styl osobowości, co może wzmocnić poczucie przestrzeni. Największym atutem jest użycie antycznej żarówki z podwójnym kloszem. Każda żarówka wygląda jak szlachetna szklana kula. Pokazuje odrobinę luksusową atmosferę.

2. Mega pendelleuchte żarówka przezroczysta

Szukasz lampy z wyczuciem retro i współczesności? Sklep Simig dostarcza lampę wiszącą z mega żarówką . Ta lampa wisząca wydaje się prosta, ale każdy szczegół jest wyrafinowany. Ma prosty wygląd przypominający elegancką szklaną kulę. Jeśli chcesz mieć prostą dekorację domu, wybierz kolor transparentny. Wierzymy, że wybór naszej mega lampy sprawi, że Twój dom będzie pełen osobowości.

3. Mega żarówka wisząca dymna szara

Kiedy włączasz światło, światło wiecznego piękna dotyka duszy. Klasyczny i delikatny smak rozkwita w ciszy ciepłą atmosferę. Przydymiona szarość nada Twojemu domowi powagi, wnosząc do Twojego domu smak i urok vintage. Dobra lampa pełni rolę najważniejszego akcentu w dekoracji domu. Oferujemy mega żarówkę w stylu retro.

Mega zawieszka żarówkowa śr. 18 cm* wys. 23 cm

1. Mega żarówka kulista bursztynowa

Czy chcesz cieszyć się eleganckim otoczeniem w domu, jak pobyt w muzycznym barze? Lampa wisząca z mega żarówką może zanurzyć Cię w eleganckim i komfortowym otoczeniu. Znakomite wykonanie w porównaniu z nowoczesnym stylem nordyckim, który ma kolejny urok. Możesz położyć go na swojej jadalni. Po prostu przygotuj wino, ciasto i muzykę. Włącz światło i ciesz się „domowym barem muzycznym”.

2. Mega żarówka wyczyść

Mega żarówka wykonana jest głównie z metalu, szkła i ceramiki. Przejrzysty kolor tworzy prosty i skandynawski sens. Proste i wykwintne to dusza dekoracji domu. Jego koncepcja projektowania odzwierciedla życzenia spokoju i prostoty. Gdy włączysz światło, możesz pozbyć się zmartwień na cały dzień. Przynieś ci dobry nastrój.

3. Mega żarówka dymna szara

To idealny wybór do kawiarni, salonu, baru lub jadalni. Antyczna żarówka w kolorze dymnoszarym jest przepełniona stylem retro. Pomysłowy projekt szlachetnej szklanej kuli zapewni szokującą wizję. Jeśli wybierzesz tę lampę to nie będzie łatwo przestarzała. Lampa o nowoczesnym i klasycznym stylu to najlepszy wybór do dekoracji Twojego domu. Wierzymy, że wybór naszej lampy zapewni Ci artystyczne życie domowe.

Jeśli interesuje Cię nasza lampa wisząca z mega żarówką , zapraszamy do naszego sklepu internetowego, aby ją przejrzeć.

Powyżej znajduje się wyświetlacz produktów oświetleniowych.