Replika lampy stołowej Taccia wykonana jest głównie z aluminium, szkła, ABS i PC. Wysokiej jakości i wytrzymały materiał repliki lampy stołowej flos taccia, który przyciąga wielu gości. Prosty wygląd taccia von flos nie wygląda na prosty, ale pełen retro. Poza tym ta lampa stołowa flos taccia nera ma dwa rozmiary o średnicy 37,3 cm x wys. 48,5 cm i średnicy 49,5 cm x wys. 64,5 cm, a także trzy kolory dużej lampy stołowej flos taccia w kolorze czarnym, brązowa flos taccia kopia i srebrna flos taccia medium, które możesz wybrać według własnych upodobań.

Replika lampy stołowej Flos Taccia

1. Replika lampy stołowej Taccia czarna

Szukasz wyjątkowej industrialnej lampy stołowej vintage flos taccia? Teraz chciałbym przedstawić reprodukcję industrialnej lampy taccia, która wygląda jak mini-talerz. Prosty i delikatny wygląd lampyda taccia vintage rozkwita w ciszy industrialną atmosferę. Ten wylot flos taccia ma pomalowany aluminiowy odbłyśnik z białym połyskiem wewnątrz i białym matowym na zewnątrz. Flos taccia small led jest idealnym wyborem do salonu, sypialni, pokoju z książkami i tak dalej.

2. Mała lampa stołowa Taccia brązowa

Mała replika Flos taccia to zabawna i prosta konstrukcja. Ten współczesny składa się z mieszanki kultowych, geometrycznych kształtów. Białe wnętrze abażuru małej repliki flos taccia odbija światło. Ta replika lampy stołowej Taccia zapewni odświeżającą wizję od pierwszego wejrzenia.

3. Flos taccia vintage srebrny

Flos taccia kopia to prosty i dopracowany projekt. Kształt klosza z małej repliki flos taccia sprawia, że światło jest pełne starożytnego uczucia. Taccia von flos jest prosta w kształcie, ręcznie robiona, w nowatorskim stylu. Flos taccia small Dimensioni z pewnością wywrze głębokie wrażenie na Twoich gościach lub przyjaciołach. Design wywodzi się z miłości do życia. Flos taccia vintage pokazuje zaawansowany i vintage temperament. Replika Flos taccia może stworzyć piękne światło, które dotknie Twojej duszy i nigdy nie zapomni.

Taccia von flos

1. Flos taccia duża czarna

Flos taccia duża ma piękny wygląd, który przypomina mini-satelitę, dzięki czemu Twoja przestrzeń wypełni się zmysłem sztuki. Kiedy położysz się na łóżku, ciesząc się tym ciepłym i wygodnym światłem repliki lampy taccia, uzyskasz relaks i dobry nastrój. Zaufaj mi, byłaby to piękna lampa stołowa taccia z połowy wieku w twoim domu.

Replika lampy stołowej taccia to prosta i antyczna lampa, która ma klosz pełniący osobowość. Jak widać na poniższym zdjęciu, matowa czarna wersja antycznych odcieni repliki lampada taccia, która wygląda jak dżentelmen, który zdradza elegancki temperament.

2. Flos taccia kopia brąz

Flos taccia bordslampa może w ciszy rozkwitnąć klasycznym i delikatnym smakiem. Flos taccia pmma wykorzystuje minimalistyczne linie z luksusowymi materiałami, aby oświetlić każdą przestrzeń. Klasyczne i vintage abażury tej reprodukcji lampy taccia nadadzą ci uroku temperamentu. Jak widać lampada taccia imitazione ma brązowe wykończenie i biały zaokrąglony cień, które dają poczucie prostoty, ale nie brakuje wyrafinowanego sensu.

3. Lampada taccia vintage srebrna

Flos taccia rea ma piękny kształt przypominający czajnik. Jako funkcjonalna mała lampa stołowa flos taccia, doda blasku Twojemu stołowi w jadalni, szafce nocnej lub pokoju z książkami. Przenośna lampa stołowa w stylu vintage Art zapewnia nowe doświadczenie artystycznego życia. Zakochasz się w tej lampie taccia storia z wykwintnym rzemiosłem i wysokiej jakości materiałami.

Jeśli interesuje Cię nasza replika lampy stołowej taccia , zapraszamy do naszego sklepu internetowego, aby ją przejrzeć.

Powyżej znajduje się wyświetlacz produktów oświetleniowych.