Lampa wisząca mila to proste oświetlenie składające się z okrągłej ramy pierścieniowej i kulistej szklanej żarówki. Kulista żarówka o ciepłym żółtym świetle i zewnętrzny pierścień w kształcie pierścienia są jak skarb pereł o delikatnym świetle. Daje ludziom poczucie nadziei, jest dziełem sztuki, które nigdy nie wyjdzie z mody. Zainstalowanie wisiorka Mila uniqwa we wnętrzu, czy to w salonie czy sypialni, jest kluczem do poprawy ogólnego stylu dekoracji.

Istnieją dwa kształty oświetlenia Mila, okrągłe i owalne.

Lampa Circle Mila ma trzy rozmiary do wyboru, a mianowicie 25 cm średnicy, 30 cm średnicy i 35 cm średnicy.

Oval Mila light ma również trzy rozmiary do wyboru, a mianowicie średnica 20 cm x wysokość 40 cm, średnica 20 cm x wysokość 50 cm i średnica 25 cm x wysokość 50 cm.

Wybór jest bardzo zróżnicowany, możesz wybrać to, co lubisz zgodnie z osobistymi preferencjami.

Kolejny pokaz złotą lampę Mila i czarną lampę Mila z projektowania wnętrz.

 

Lampa wisząca Mila czarna

Lampa wisząca Mila okrągła

Czarne okrągłe oświetlenie halla Mila ma bardzo gładkie linie konturowe, a czarny kolor dodaje poczucia wysokiej klasy i tajemniczości. Czarna zawieszka Mila doskonale pasuje do ciemnych mebli, aby stworzyć szlachetną i opustoszałą atmosferę. Ciepła żarówka to ostatni szlif.

Jeśli myślisz o czarnej ramce jak o horyzoncie, to żarówka jest jasnym księżycem wschodzącym na horyzoncie. Oświetlenie Mila da ludziom poczucie spokoju, pozwalając przebywać w takiej atmosferze w pomieszczeniach, a ich ciało i umysł mogą być całkowicie zrelaksowane.

 

Lampa wisząca Mila owalna

Owalna lampa wisząca Mila ma geometryczne piękno w połączeniu z okrągłymi gładkimi liniami i smukłymi prostymi liniami, niezależnie od tego, czy czarna lampa wisząca Mila jest zainstalowana w salonie czy sypialni. Owalna lampa wisząca Mila to bardzo wszechstronny wybór.

Czarna ramka zewnętrzna otacza ciepły żółty środek, który będzie prezentował różne efekty wizualne pod różnymi kątami. W przypadku połączenia i zainstalowania na różnych wysokościach będzie można uzyskać wrażenie nakładania warstw.

 

Mila lampa wisząca złota

Lampa wisząca Mila okrągła

Złoty żyrandol Mila bardziej przyciąga wzrok i sprawia, że ludzie czują się bardzo luksusowo. Ciepłe źródło światła i złota rama pasują do siebie, tworząc proste i ciepłe wnętrze. Ta lekka zawieszka Mila nie ma wspaniałego wyglądu ani przesadnej dekoracji. Połączenie prostych linii i delikatnego oświetlenia sprawia, że ta lampa wisząca Mila wygląda bardzo komfortowo.

 

Lampa wisząca Mila owalna

Złoty owalny żyrandol Mila wygląda jak spinacz do papieru wysadzany perłami. Podczas gdy ten projekt dąży do praktyczności, złota zawieszka Mila wygląda również elegancko. Instalacja go w pomieszczeniu jest jak kupowanie praktycznego dzieła sztuki. Kiedy powiesisz lampę mila goedkoop o różnych kształtach w połączeniu, wygląda to jak kolejny wyjątkowy projekt. To oświetlenie Mila może być instalowane w pomieszczeniu samodzielnie lub w połączeniu. Samo zainstalowanie tego oświetlenia Mila jest dobrym produktem do upiększania dekoracji wnętrz. W połączeniu z oświetleniem Mila pokaże inne poczucie hierarchii i większy efekt wizualny.

Powyższy obrazek i tekst to krótkie wprowadzenie do lekkiej pendente Mila. Jeśli jesteś bardzo zainteresowany tym produktem, przejdź do strony zakupu w witrynie, aby dowiedzieć się więcej o produkcie.