Lampa Frisbi nadaje się do umieszczenia w jadalni, kawiarni lub blacie barowym. Sklep Simig zapewnia lampę wiszącą frisbi, która sprawi, że jadalnia będzie bardziej wytworna i elegancka. Jak widać, jego całkowity kształt to frisbi lampada flos, który ma prosty design, ale nie brakuje modnego stylu.

Dostępny w jednym rozmiarze o średnicy 60 cm x wys. 73 cm i dwóch kolorach w kolorze czarnym i niklu. Przyjmuje niektóre specjalne materiały, w tym PMMA, metal i plastik. Teraz przejdźmy do przeglądania eleganckiej lampy flos frisbi .

1. Lampa Frisbi czarna

Lampa frisbi została zaprojektowana przez włoskiego projektanta i ma nowoczesny, skandynawski, luksusowy, kreatywny styl. Sklep simig sprzedaje replikę frisbi lampadario, która może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Najważniejszą rzeczą jest to, że frisbi lampe flos ma wysoką jakość i niską cenę. Jak widać na zdjęciu, całkowity kształt oprawy frisbi wygląda jak kreatywny nieznany obiekt latający. Sprawiając, że całe Twoje wnętrze nasyci się żywą atmosferą.

Kolor czarnego frisbi pendelleuchte ma tę zaletę, że niełatwo się ubrudzić. Wygodna i ludzka konstrukcja ułatwia instalację i czyszczenie. Dolna płyta dyfuzora zawieszona jest na trzech stalowych linkach. Ten rodzaj retro i lekki-luksusowy mały hanglamp flos frisbi wiszący w jadalniach, który nada ludziom romantyczną atmosferę.

Flos frisbi pendel może być nie tylko eksponowany w jadalniach, ale także na balkonie. Taka konstrukcja sprawia, że lampa zapewnia światło bezpośrednie, rozproszone i odbite. Kiedy zapada noc, włączasz światło flos frisbi i patrzysz na gwiazdy na niebie. Zapewni ci romantyczną noc. Oczywiście, jeśli możesz cieszyć się tą żarówką flos frisbi ze swoim kochankiem, będzie to najbardziej romantyczna rzecz.

2. Frisbi zawieszenie nikiel

Lampada frisbi flos może być wybrana oprócz czerni i można wybrać nikiel. Ta szykowna niklowa lampada flos frisbi nadaje się do kuchni, pokoju z książkami, jadalni, salonu, kawiarni lub baru. Kolor niklu może stworzyć atmosferę retro i rustykalny urok Twojego domu. w połączeniu z prostym geometrycznym splotem. Lampada frisbi flos tworzy również osobowość i poczucie nowoczesnego, lekkiego luksusu.

Kiedy powiesisz lampę flos frisbi w jadalni i włączysz piękną muzykę, zanurzysz się w ciepłym i wygodnym świetle, a zmęczenie dnia zniknie. Światło świeci na żywność, profil i kolor żywności są najpiękniejsze pod tym światłem frisbi de flos . Ta lampa lampadina per frisbi flos nie tylko zapewnia oświetlenie jadalni, ale także oświetla jedzenie i zwiększa apetyt.

Cóż to za wykwintna i prosta lampa frisbi . Jeśli interesuje Cię nasza replika lampy montażowej flos frisbi , przyjdź do naszego sklepu internetowego, aby ją kupić.

Powyżej znajduje się wyświetlacz produktów oświetleniowych.