Lampa Cesta została zaprojektowana przez Hiszpana Miguela Milá. Lampa stołowa Cesta ma mały rozmiar w średnicy 20 cm x wys. 36 cm i duży rozmiar w śred. A ta cesta lampara jest wykonana głównie z drewna i szkła. Drewno pokaże naturalny i prawdziwy sens w całej Twojej przestrzeni, szkło nada Ci szlachetny i elegancki charakter.

Lampara mesa cesta średnica 20 cm x wys. 36 cm

1. Orzech Lampora cesta mini

Projekt cesta light jest delikatny i retro, ale nie brakuje mu modowego stylu. Jak widać na zdjęciu, ta replika lampy cesta wyglądem przypomina bambusowy kosz z delikatnym i pysznym jajkiem w środku. Wykończenie w kolorze orzecha odsłania wyjątkową fakturę drzewa niczym naturalne dzieło sztuki. Lampa Cesta metalica to idealny wybór do sypialni, salonu, pokoju z książkami i innych małych przestrzeni.

2. Replika drewna Lampara cesta

Cesta lampa kopia ma ciekawą historię. Spacerując po Barcelonie w latach 60. projektant Miguel Milá znalazł opuszczoną opalową kulę przed fabryką szkła. Ta vintage cesta lampara ze szklanym kloszem czerpie inspirację z wiejskiego dworu i otwartego tarasu, z których powstała ta piękna lampa. Pełna antycznego sensu, ta wykwintna lampada cesta zapewni Ci ciepłe, domowe życie.

Lampara cesta santa cole imitacja śr. 30 cm x wys. 52 cm

1. Orzech Lampora mesa cesta

Ta lampara cesta copia ma romantyczną literacką atmosferę i wygląda jak latarnia. Ta poetycka lampa retro cesta miguel mila sprawi, że Twój dom będzie pełen sztuki. Twoi goście lub znajomi będą Cię chwalić, gdy zobaczą tę lampę od pierwszego wejrzenia. Klasyczny i delikatny smak lampy cesta rozkwita ciepłą atmosferą w ciszy. Gładka powierzchnia lampyra cesta mila nadaje jej elegancji i szlachetności. Dostępna jako lampa stołowa lub lampa podłogowa, lampa cesta może być podnoszona jak torba do zawieszania. Replika Lampara cesta z pewnością rozświetli Twój dom swoim imponującym i niepowtarzalnym wyglądem.

2. Cesta lampe tilbud drewno

Replika lampara cesta przedmiot można łatwo podnieść i przenosić, idealny zarówno na blaty, jak i podłogi. To jak bambusowy koszyk z kawałkiem gładkiego tofu. Kiedy postawisz tę lampę stołową na biurku, ta lampara cesta natura wprowadzi Cię w dobry nastrój do czytania książek. Ta cesta lampa kopia będzie emitować wygodne i miękkie światło, pozwalające na kąpiel w tej ciepłej atmosferze.

Jeśli interesuje Cię nasza porównawcza lampara cesta , przyjdź do Shop Simig, aby dowiedzieć się więcej o tej delikatnej lampie stołowej.

Powyżej znajduje się wyświetlacz produktów oświetleniowych.