Jeśli chodzi o styl industrialny , niektórzy uważają, że ten styl jest zimny i wydaje się zbyt trudny, ale niektórzy doceniają wyjątkową tajemniczość i osobowość samego stylu industrialnego. Każdy ma inne opinie na temat tego stylu. Czym więc jest wiatr przemysłowy? Szorstkie, tajemnicze i pełne osobistych cech, spokojne i racjonalne uczucie stworzone przez czerń, biel i szarość, złożone z prostych kolorów, czystych linii i ciężkiej ogólnej atmosfery, to styl stylu industrialnego. Styl industrialny jest szczególnie poszukiwany przez młodych ludzi. Słynie z surowości i śmiałości, która jest nie tylko hołdem złożonym współczesnemu życiu, ale też ucieczką od normy. Oświetlenie w stylu industrialnym ma następujące cechy:

1. Głównie czarno-biały szary wygląd

Oświetlenie w stylu industrialnym jest głównie czarne, białe i szare, a niektóre są urządzone w kolorze czerwonym. Czerń daje ludziom tajemnicze i lodowate uczucie, podczas gdy biel daje ludziom elegancję i spokój. Jeśli biel i czerń zostaną zmieszane i dopasowane, poziom zmian będzie jeszcze większy. Jeśli kolor zewnętrzny wybranego oświetlenia jest kombinacją czerni, bieli i szarości, może lepiej odzwierciedlać styl industrialny.​

2. Większość z nich jest wykonana z metalu, a źródło światła można regulować;

Oświetlenie w stylu industrialnym jest w większości wykonane z metalu, a wygląd nie jest przepięknie udekorowany. Metalowy materiał można połączyć z prostym wyglądem, tworząc w pełni industrialny charakter i wykończenie. Ponadto mechaniczne oświetlenie z jasnymi kloszami może nie tylko upiększyć przestrzeń, ale także zrównoważyć atmosferę stylu industrialnego i chłodną tonację. Metalowy materiał i wielozłączowe oświetlenie, regulowane źródło światła to również cechy charakterystyczne oświetlenia w stylu industrialnym. Wielokątowe źródła światła zwiększają doświetlenie lokalnych przestrzeni i łagodzą uczucie zimna i ciężkości pomieszczeń w stylu industrialnym. Nawet w ciągu dnia jest również bardzo dekoracyjny.

3. Oczywiste żarówki i nieozdobione przewody

Gołe przewody i żarówki o zmiennej stylistyce to po prostu niezbędne elementy do lamp w stylu industrialnym. Jeśli nie ma grupy żarówek wolframowych zawieszonych na plecionych drutach, poczujesz, że czegoś brakuje w pomieszczeniu. Oświetlenie w stylu industrialnym, szorstkość powinna być prosta i pełna osobowości, np. przewody i stalowe rury są jak najbardziej wyeksponowane, aby materiał mógł odgrywać swoje nieodłączne piękno. Odsłonięte druty to jedno z największych tabu w dekoracji. W innych stylach muszą być zakryte, aby były piękne, ale w przemysłowym wietrze, w założeniu bezpieczeństwa, mogą być w pełni wyeksponowane. Styl życia retro jest bardziej teksturowany. Zainstalowanie takich lamp może zmienić atmosferę całej przestrzeni domowej.​

Oto niektóre popularne oświetlenie w stylu industrialnym.

Żyrandol przemysłowy CYNONITE

Jeśli potrzebujesz oświetlenia z mocną funkcją oświetleniową, żyrandol przemysłowy CYNONITE może być dla Ciebie sprzętem oświetleniowym. Czarna metalowa ramka jest dopasowana do przeplatających się i bardzo jasnych żarówek, a do wyboru są dwa kształty, okrągły i prostokątny. Ta lampa CYNONITE Industrial Chandelier w pełni ucieleśnia styl industrialny, szczególnie nadaje się do lad barowych i obszarów kuchennych.

Seria lamp ściennych/sufitowych Lampe Gras

Pierwotnie seria lamp Gras była przeznaczona do użytku w środowiskach biurowych lub przemysłowych, ale stopniowo stały się rodzajem lamp, które cieszą się coraz większą popularnością w domach i przestrzeniach komercyjnych. Do wyboru jest wiele rozmiarów. Można wykonać lampy podłogowe, stołowe, kinkiety i żyrandole, a kolory są również kolorowe. Seria lamp Gras jest prosta i tradycyjna, ale wykonanie jest bardzo delikatne. Lampy Gras o różnych rozmiarach mogą być używane do różnych celów, a po wprowadzeniu na rynek cieszą się dużą popularnością.

Kinkiet klubowy

Kinkiet Club to świetny nowoczesny element oświetleniowy, który jest niezwykle wszechstronny. Pasująca do wielu przestrzeni, lampa jest praktycznym źródłem światła, zarówno w biurze, salonie, jak i przy łóżku. Kinkiet Club jest wyposażony w obrotowe ramię, które pozwala skierować światło tam, gdzie jest to potrzebne. Projekt jest prosty i nowoczesny, równoważąc industrialny charakter żelaza z ciepłem mosiężnych detali.

Lampa wisząca REXAM w stylu vintage

Lampa wisząca Vintage REXAM łączy geometryczne elementy z amerykańskim loftowym stylem. Lampa wisząca Vintage REXAM ma geometrycznie przezroczysty klosz, który tworzy trójwymiarowy efekt. Taka lampa wisząca Vintage REXAM może z łatwością stać się punktem zbiorczym podczas wiszenia w przestrzeni. Lampa wisząca Vintage REXAM ma dwa rodzaje wyglądu i trzy rozmiary do wyboru. Możesz wybrać odpowiednie oświetlenie zgodnie z osobistymi preferencjami.

COBWEB Stożkowa lampa wisząca

COBWEB Conical Pendant Light to klasyczny przedstawiciel lamp sufitowych. Stożkowa lampa wisząca COBWEB ma zwyczajny wygląd, ale nie traci wyczucia designu. Bez względu na przestrzeń, może zapewnić dokładniejsze oświetlenie i odegrać rolę w dekoracji przestrzeni. Stożkowa lampa wisząca COBWEB jest wykonana z aluminium z czarnym kloszem w kształcie stożka. Stożkowa lampa wisząca COBWEB doskonale nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Stożkowa lampa wisząca COBWEB może zapewnić dokładne źródła światła, aby stworzyć prosty styl.

DELPHINUS Wisząca Lampka

Lampy wykorzystujące w oświetleniu przezroczyste szkło są wciąż stosunkowo rzadkie. Głównie dlatego, że wygląd lamp żarowych i fluorescencyjnych nie jest wystarczająco atrakcyjny. Ale wraz z popularnością staromodnych żarówek Edisona przezroczyste szkło stało się nową modą. Lampa wisząca DELPHINUS przyjmuje ten wygląd i jest uderzającą lampą w stylu industrialnym. Do wyboru mamy łącznie pięć kolorów lampy wiszącej DELPHINUS . Połączenie różnych kolorów sprawia, że Twoje wnętrze jest bardziej warstwowe.

Jeśli bardzo lubisz produkty oświetleniowe w stylu przemysłowym, przejdź do strony produktów SIMIG more, aby wybrać swoje ulubione produkty, zapewnimy Ci produkty najlepszej jakości i najlepszą obsługę.